Bluetooth ICON Pod 2 Earphones
🚚 Free shipping on orders over €49.90
📦 Order now and receive in 3-6 business days
Secure payment guaranteed
Bluetooth® V 5.0
Ergonomic shape
Compact charging base
Charging base: Charges the earbuds 4 times
Talk time: 5 hours
Playback mode: 4 hours
Standby time / Charging time: 90 hours / 1 hour
IPX4 certification
Multi-function button with dual control function
| Weight | 40 g |
| EAN: | 8033830297984 |
| Height Master | 370 mm |
| Height Inner | 170 mm |
| Height Pack | 140 mm |
| Amount Master | 48 Pz |
| Amount Inner | 6 Pz |
| Weight Master | 5675 g |
| Weight Inner | 605 g |
| Weight Pack | 90 g |
| Width Master | 270 mm |
| Width Inner | 120 mm |
| Width Pack | 100 mm |
| Depth Master | 380 mm |
| Depth Inner | 190 mm |
| Depth Pack | 70 mm |
Choose options
Bluetooth ICON Pod 2 Earphones
Sale price€29,95
Wireless Earphones
Stereo Earphones
Externale Loudspeaker