
Plain Cable USB-C 2.0 to Lightning
Lowest price in the last 30 days:
🚚 Free shipping on orders over €49.90
📦 Order now and receive in 3-6 business days
Secure payment guaranteed
- Connectors: USB Type-C 3.1, Standard USB-A 2.0
/
| Height | 10 cm |
| Cable Length | 1 m |
| Length | 1 m |
| Weight | 30 g |
| Width | 0,8 cm |
| Height Master | 210 mm |
| Height Inner | 90 mm |
| Height Pack | 110 mm |
| Amount Master | 48 Pz |
| Amount Inner | 6 Pz |
| Weight Master | 2580 g |
| Weight Inner | 280 g |
| Weight Pack | 40 g |
| Width Master | 220 mm |
| Width Inner | 80 mm |
| Width Pack | 80 mm |
| Depth Master | 420 mm |
| Depth Inner | 200 mm |
| Depth Pack | 30 mm |
Choose options

Plain Cable USB-C 2.0 to Lightning
Sale price€24,95
Performance
Minimal design
Wireless Earphones
Stereo Earphones
AirPods Accessories
Externale Loudspeaker