

Wire-Type Earphones with Cable FINE PRO
🚚 Free shipping on orders over €49.90
📦 Order now and receive in 3-6 business days
Secure payment guaranteed
- USB Connector
- Microphone
- Answer key
- Compatible with devices type-c
Discover the new FINE PRO Pure Stereo In-Ear Earphones with USB-C + Microphone + Answer Key connector, compatible with Type-C devices.
| Height | 111,8 cm |
| Weight | 20 g |
| EAN: | 8018417487996 |
| EAN: | 8018417487989 |
| Height Master | 200 mm |
| Height Inner | 170 mm |
| Height Pack | 150 mm |
| Amount Master | 48 Pz |
| Amount Inner | 6 Pz |
| Weight Master | 2430 g |
| Weight Inner | 260 g |
| Weight Pack | 35 g |
| Width Master | 240 mm |
| Width Inner | 100 mm |
| Width Pack | 14 mm |
| Depth Master | 390 mm |
| Depth Inner | 120 mm |
| Depth Pack | 85 mm |
Choose options


Wire-Type Earphones with Cable FINE PRO
Sale price€19,99
Tempered Glass for Smartphones
Tempered Glass for Smartwatches
AirTag Keychain
Phone Straps and Pockets
Replacement Watch Bands for Apple Watch
Replacement Watch Bands for Smartwatch
Charger for Apple Watch
Find Me Tracker
Mag Wallet
Charging Cables
Wall Chargers
Car Chargers
Car Holder
Power Bank
Desk Holder
MagSafe Compatible Cases
MagSafe Compatible Car Holders
MagSafe Compatible Power Banks
MagSafe Compatible Chargers
Outdoor Thermal Bottle - 500 ml
Hydro 5 Thermal Bottle – 500 ml
Hydro 7 Thermal Bottle – 750 ml
Hydro 10 Thermal Bottle – 1000 ml
Cases for MacBook
Laptop Sleeves
ByDay Classic Backpack
ByDay Pro Backpack
Wireless Earphones
Wired Earphones
Speakers & Microphones