
Power and data cable from USB-A to Lightning 1M
🚚 Free shipping on orders over €49.90
📦 Order now and receive in 3-6 business days
Secure payment guaranteed
Charging and syncing cable compatible with all Apple devices with lightning port.
It is possible to charge and synchronize the iPhone, iPod or iPad with lightning connector through the computer, thanks to the USB 2.0 connection or recharge the devices via any battery charger equipped with USB port.
| Height | 0,5 cm |
| Cable Length | 1 m |
| Length | 1 m |
| Weight | 20 g |
| Width | 0,5 cm |
| Height Master | 210 mm |
| Height Inner | 90 mm |
| Height Pack | 90 mm |
| Amount Master | 48 Pz |
| Amount Inner | 6 Pz |
| Weight Master | 2555 g |
| Weight Inner | 280 g |
| Weight Pack | 40 g |
| Width Master | 210 mm |
| Width Inner | 90 mm |
| Width Pack | 90 mm |
| Depth Master | 420 mm |
| Depth Inner | 200 mm |
| Depth Pack | 30 mm |
Choose options

Power and data cable from USB-A to Lightning 1M
Sale price€19,99
Performance
Minimal design
Tempered Glass for Smartphones
Tempered Glass for Smartwatches
AirTag Keychain
Phone Straps and Pockets
Replacement Watch Bands for Apple Watch
Replacement Watch Bands for Smartwatch
Find Me Tracker
Mag Wallet
Charging Cables
Wall Chargers
Car Chargers
Car Holder
Power Bank
Desk Holder
MagSafe Compatible Cases
MagSafe Compatible Car Holders
MagSafe Compatible Power Banks
MagSafe Compatible Chargers
Thermal Bottle
Laptop Cases
Laptop Backpack
Wireless Earphones
Wired Earphones
Speakers & Microphones