


Wallet Stand Case for Samsung S24 FE
🚚 Free shipping on orders over €49.90
📦 Order now and receive in 3-6 business days
Secure payment guaranteed
- Stand function
- PU leather flap
- 2 cards pockets
- Money pocket
- TPU fexible borders
- Flap magnetic closing
The Wallet Stand case for Samsung S24 FE is not just a book-style case, but 2 accessories in 1.
The Wallet Stand case by Puro is the ideal accessory if the following are important to you:
- Functionality and style: this cover is the answer for those who want to dress their iPhone in a unique and elegant style, suitable for all situations, even the most formal ones;
- Organization: The case allows easy access to the main controls.
Experience the unique elegance and unparalleled organization of the Wallet Stand case for Samsung S24 FE.
| Height | 15,835 cm |
| Card Slot | true |
| Material | PC + PU |
| Money Slot | true |
| Weight | 80 g |
| Width | 7,365 cm |
| EAN: | 8018417489662 |
| Height Master | 230 mm |
| Height Inner | 210 mm |
| Height Pack | 200 mm |
| Amount Master | 48 Pz |
| Amount Inner | 6 Pz |
| Weight Master | 7565 g |
| Weight Inner | 870 g |
| Weight Pack | 130 g |
| Width Master | 350 mm |
| Width Inner | 120 mm |
| Width Pack | 25 mm |
| Depth Master | 510 mm |
| Depth Inner | 160 mm |
| Depth Pack | 110 mm |
Choose options



Wallet Stand Case for Samsung S24 FE
Sale price€29,95
Tempered Glass for Smartphones
Tempered Glass for Smartwatches
AirTag Keychain
Phone Straps and Pockets
Replacement Watch Bands for Apple Watch
Replacement Watch Bands for Smartwatch
Charger for Apple Watch
Find Me Tracker
Mag Wallet
Charging Cables
Wall Chargers
Car Chargers
Car Holder
Power Bank
Desk Holder
MagSafe Compatible Cases
MagSafe Compatible Car Holders
MagSafe Compatible Power Banks
MagSafe Compatible Chargers
Outdoor Thermal Bottle - 500 ml
Hydro 5 Thermal Bottle – 500 ml
Hydro 7 Thermal Bottle – 750 ml
Hydro 10 Thermal Bottle – 1000 ml
Cases for MacBook
Laptop Sleeves
ByDay Classic Backpack
ByDay Pro Backpack
Wireless Earphones
Wired Earphones
Speakers & Microphones