

2 in 1 Detachable Wallet Case for Samsung Galaxy A33 5G
🚚 Free shipping on orders over €49.90
📦 Order now and receive in 3-6 business days
Secure payment guaranteed
- Compatible with wireless charging when the cover is in use
- Three card slots and bill pocket
- Made with a natural soft touch texture
- Free access to camera and controls
Discover the 2-in-1 Detachable Wallet Case for the new Samsung Galaxy A33 5G. The case features a rigid cover inside that stays in place thanks to a practical magnetic system, allowing it to be removed from the inside of the case. Made with a soft natural-effect soft-touch texture, it can be used both as a book-style case and as a cover. Equipped with a magnetic system for closing the front flap, it contains three practical card slots and a pocket for banknotes. Free access to the camera and main controls is guaranteed, allowing calls even with the front flap closed. Wireless charging is possible if the cover is used separately from the case.
| Height | 15,4475 cm |
| Card Slot | true |
| Finishing Feature | Soft-touch effect |
| Material | TPU |
| Money Slot | true |
| Weight | 60 g |
| Width | 6,8675 cm |
| Height Master | 290 mm |
| Height Inner | 120 mm |
| Height Pack | 200 mm |
| Amount Master | 48 Pz |
| Amount Inner | 6 Pz |
| Weight Master | 10480 g |
| Weight Inner | 1200 g |
| Weight Pack | 180 g |
| Width Master | 370 mm |
| Width Inner | 170 mm |
| Width Pack | 120 mm |
| Depth Master | 440 mm |
| Depth Inner | 210 mm |
| Depth Pack | 60 mm |
Choose options


2 in 1 Detachable Wallet Case for Samsung Galaxy A33 5G
Sale price€29,95
2 Accessories in 1
Protection and elegance
Tempered Glass for Smartphones
Tempered Glass for Smartwatches
AirTag Keychain
Phone Straps and Pockets
Replacement Watch Bands for Apple Watch
Replacement Watch Bands for Smartwatch
Charger for Apple Watch
Find Me Tracker
Mag Wallet
Charging Cables
Wall Chargers
Car Chargers
Car Holder
Power Bank
Desk Holder
MagSafe Compatible Cases
MagSafe Compatible Car Holders
MagSafe Compatible Power Banks
MagSafe Compatible Chargers
Outdoor Thermal Bottle - 500 ml
Hydro 5 Thermal Bottle – 500 ml
Hydro 7 Thermal Bottle – 750 ml
Hydro 10 Thermal Bottle – 1000 ml
Cases for MacBook
Laptop Sleeves
ByDay Classic Backpack
ByDay Pro Backpack
Wireless Earphones
Wired Earphones
Speakers & Microphones